D180 – STT, LAT

pro děti:                                       mladší: začátečníci

den a čas kurzu:                         pondělí 16:20 – 17:20 hod.

cena:                                            1800,- Kč/pololetí, 3400,- Kč/celý školní rok

ukázková lekce + zápis:             17.9.2018 16:20 v KD JAS, nutná účast pro přijetí do kurzu!

Platební podmínky:

  • v hotovosti před vaší úvodní lekcí

  • složenkou typu C

  • bankovním převodem na účet č.: 176476651/0600 – jako v. s. uveďte rodné číslo dítěte a do poznámky jméno

Termín zaplacení 1. pol. 2017/2018:

  • stávající členové do: 10.8.2017

  • noví členové : do 3 pracovních dnů od přijetí do kurzu

Ve školním roce 2017/2018 se lekce nekonají:

  • lekce se též nekonají ve dnech ředitelského volna a státních svátků

Co na sebe:

Pro dívky top, tílko, šaty nad kolena, legíny, šátek přes boky. Vše tak, aby byla vidět kolena. Chlapcům doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko nebo košili. Vhodná obuv pro začátek – piškotky, jarmilky, následně taneční obuv. Doporučujeme boty s měkkou podrážkou. Nedoporučujeme tenisky kvůli neklouzavé podrážce.

Obsah výuky:
Latinsko-americké a standardní tance tančené v solo formě tak, abychom každý vnímali svou vlastní rovnováhu. Tance, které se učíme: brazilská samba, kubánská čača, americký jive, kubánská rumba (pokročilí), španělské paso doble, anglický waltz, argentinské tango, vídeňský valčík, anglický quickstep, americký slowfox (pokročilí) a český národní tanec polka.

  • začátečníci a mírně pokročilí: Výuka základů a mírně pokročilých základů sportovních společenských tanců, latinsko-amerických a standardních. Důraz na správné držení těla a postavení chodidel. Základní a mírně pokročilé kroky a variace. Základní směrování tanců a variací, nášlapy. Výuka charakteru tance a základních informací. Poznávání jednotlivých skladeb a rytmů, na které tančíme. Hry s rytmem. Taneční hry a hry s rovnováhou.

  • pokročilí: Výuka rozšířených a mírně pokročilých variací a vazeb sportovních společenských tanců latinsko-amerických a standardních. Pokročilé kroky a variace. Správné směrování tanců a variací. Důraz na používání paží, nohou a pánve v tanci. Sami dokážeme začít tančit a udržet se správně v rytmu.